Zgłoszenie zwrotu

Zadowolenie naszych Klientów jest dla nas najważniejsze. Dlatego chcemy, aby zwroty w naszym sklepie przebiegały jak najbardziej sprawnie i bezproblemowo. Zgodnie z obowiązującym prawem przysługuje Ci prawo do odstąpienia od umowy w terminie 14 dni, w którym Konsument ponosi tylko bezpośrednie koszty zwrotu towaru.

Wymiana i zwroty

Pamiętaj, że zwracany towar:
• nie może nosić śladów użytkowania – oznacza to, że po otrzymaniu przesyłki możesz obejrzeć/sprawdzić zakupy w taki sposób, jakbyś robił to w sklepie stacjonarnym;
• musi być w stanie pozwalającym na dalszą odsprzedaż jako nowy/nieużywany;
• będziemy wdzięczni za zwrot towaru w oryginalnym opakowaniu oraz z oryginalnymi metkami.

Rowery

W przypadku chęci zwrotu rowerów, Klient ma obowiązek poinformowania nas o tym drogą mailową na adres bok@romet.pl Następnie należy uzupełnić formularz lub w szczególnych przypadkach wypełnić go „na wzór” odręcznie. Gotowy formularz należy obowiązkowo dołączyć do przesyłki!

Części, akcesoria oraz fitness

W sklepie ROMET.PL termin na zwrot przesyłki wynosi 14 dni od daty zakupu. Aby skorzystać z możliwości zwrotu, należy w panelu skorzystać z formularza „wygodne Zwroty”. Jeśli otrzymamy informację na jakie dane i konto mamy przelać gotówkę, zrobimy to niezwłocznie w terminie do 14 dni!

Załączniki do pobrania